KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15774101

nr 1577 4101

Oidentifierad konstnär. Signerad P Winge, kustby. Olja på duk, 30x39, yttermått inklusive ram. 43x53 cm

Utrop:

400 kr

måndag 13 november 2023
kl 20:05:16